Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Arbëria ‘blindon’ dy futbollistë të skuadrës

Skuadra nga Dobraja ka njoftuar sot se ka rinovuar me dy futbollistë, bëhet fjalë për Hysen Bytyqin dhe Fidan Bahtirin, shkruan Gazeta Olle.

Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz në këmbë, ambiente të brendshme dhe teksti

Bytyqi dhe Bahtiri në sezonin e fundit kanë luajtur tek kuqezinjtë, ku edhe do të vazhdojnë stinorin e ri.

Mund të jetë një imazh i 3 persona, njerëz në këmbë dhe teksti

Kujtojmë se gjatë ditës së djeshme Arbëria transferoi mbrojtësin e njohur Fidan Gërbeshi, dhe rinovoi me Labinot Ibrahimin.

Ndërsa largimin nga dobrajasit, dje e konfirmoi Almir Kryeziu, i cili do të lë zbrazëti të madhe te kjo skuadër duke i ditur aftësitë e tij.

/Gazeta Olle/ 

Related posts

SHBA ndanë mjete për menaxhim me ndikimin rus në Maqedoni

Z.H

Llapi reagon pas fitorës në Malishevë: Situatat e vështira në fillim janë gjithnjë motiv për rikthim të fuqishëm në vazhdim

Redaksia

Ballkanin Perëndimor e pret ende shumë rrugë deri në anëtarësim të plotë në BE

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More