Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Arbëria arrin marrëveshje me Burim Qorrin

Klubi nga Dobraja e Madhe pasi u largua nga Superliga, ka vazhduar me përforcime për tu kthyer sa më shpejtë në elitë.

“KF ARBËRIA arrin marrëveshje me Burim Qorri. Qorri luan në pozicionin e mesfushorit defansiv, ku ka luajtur në disa skuadra të Superligës dhe Ligës së Parë, e në sezonin e ri do të djersitë fanellën e KF Arbëria. Mirësevjen në familjen tonë!”, ka shkruar faqja zyrtare e këtij klubi.

Arbëria në ditët e fundit ka qenë mjaftë aktive, duke zyrtarizuar disa emra të njohur të futbollit tonë.

‘Stuhia e Kuqe’ pritet të jetë një nga pretendëntët kryesor që të kthehet në Superligë. /Gazeta Olle/

Related posts

Pendarovski: Retorika e historianëve nga Sofja e rëndon punën e Komisionit

Z.H

Bullgarët kërkojnë përfshirjen në Kushtetutën e Maqedonisë së Veriut

D V

Përforcohet komunikimi institucional në mes Prokurorisë Publike dhe Entit Shtetëror për Revizion

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More