Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: A&N prezanton tri transferimet e reja

Skuadra prizrenase me anë të një njoftimi ka bërë të ditur se ka kthyer në radhët e veta tre futbollistë gjatë kohës sa ishin pjesë e Ligës së Dytë, derisa ka theksuar se bëhet fjalë për Agron Llaushë, Avdyl Vahon dhe portierin Florent Morina.

Postimi i plotë:

Rikthehen ish futbollistët tonë , klubi sot ka rikthyer në radhët e veta 3 futbollistët ku ishin pjesë e skuadrës tonë sa ishim pjesë e ligës së dytë të Kosovës, i urojmë suksese në vazhdimësi ku së bashku u inkuadruam në ligën e parë e shpresojmë që të inkuadrohemi edhe në superligë të bashkuar , lojtarët e rikthyer janë;

Agron Llausha – Mbrojtës

Avdyl Vaho – Mbrojtës

Florent Morina – Portier

/Gazeta Olle/

Related posts

Seancë tematike për 100 ditë Qeveri, u prezantuan prioritetet në punë

Z.H

Komiteti i Helsinkit me një zyrë të hapur për raportimin e shkeljeve të së drejtës së votës

D V

Kongresi i autoriteteve lokale e rajonale e KE-së do të debatojë për kartën evropiane për autonomi lokale

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More