Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: A&N prezanton ish-mbrojtësin e Llapit

Skuadra prizrenase ka zyrtarizuar transferimin e radhës, mbrojtësin Fatbardh Latifi, shkruan Gazeta Olle.

“Mbrojtësi shtatlart Fatbardh Latifi nga sot është pjesë e klubit tonë , i lindur me 12/ Mars 1999 i gjatë 1,92cm pozita qendër mbrojtës na bashkohet drejt superligës , Latifi forcon tejmase repartin defansiv ku me eksperiencën e tij na ndihmon shumë drejt objektivave”, thuhet në njoftimin e klubit.

22 vjeçari më parë ka luajtur për Ramiz Sadikun, Llapin, AD Alcorcon dhe së fundmi ka qenë pjesë e ekipit spanjoll Flat Earth FC.

Latifi ka nënshkruar kontratë një vjeçare me bardhekaltrit.

/Gazeta Olle/

 

Related posts

Talat Xhaferi voton për raundin e dytë të zgjedhjeve

D V

Ganiu e Xhaferoviç shënojnë ditën ndërkombëtare të boshnjakëve

Z.H

Kovaçevski: Maqedonia e Veriut sipas “Ekonomist” nuk është më regjim hibrid, kjo është nxitje për ne

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More