Agjencia Zhurnal.mk.

Zyrtare: Almedin Murati transferohet tek Arbëria

Së fundmi klubi ka shtuar në radhët e veta edhe qendër-sulmuesin Almedin Murati.

Murati sezonin e kaluar ishte pjesë e Ulpianës, ndërsa në të kaluarën ka qenë pjesë e shumë skuadrave të Superligës dhe Ligës së Parë.

Lajmin për transferimin e Muratit e ka bërë të ditur vetë klubi i Arbërisë përmes një postimi në llogarinë e tyre në Facebook.

Arbëria ka qenë aktive këtë afat kalimtar, ku kërkon rikthimin në Superligë. /Gazeta Olle/

Related posts

Osmani nga Gjermania fillon turne intensiv diplomatik

D V

Zhurnal mëson / Pas zgjedhjeve Lëvizja Besa e humb ministrinë e bujqësisë, merr ministri më të dobët ose shkon në opozitë!

Redaksia

Qeveria e vazhdoi punën e “TE-TO” me fuqi të plotë deri më 15 prill

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More