Agjencia Zhurnal.mk.

Zv. Drejtori i DAP-it Abdul Selam Selami nderohet nga banorët e Krushopekut

Shkup, 26 shtator – Zëv.Drejtori Abdul Selam Selami i ftuar në organizimin e banorëve të Krushopekut!

 

Abdul Selam Selami mori pjesë në organizimin me ftesë të banorëve të fshatit Krushopek të cilët e kishin organizuar një takim të përbashkët me rastin e lëshimit të rrugës së re prej në Krushopek për në Krushopek të Epërm.

Projekti është i finansuar nga Agjencia për mbështetje financiare në bujqësi dhe zhvillim rural ku Selami atë kohë ishte zëv.drejtor i Agjencisë.

Në këtë organizim ishin të pranishëm edhe Kryetari i Komunës së Sarajit Blerim Bexheti, zëv.ministri Bekim Rexhepi deputeti i zonës Arben Ziberi dhe funksionare të tjerë.

Related posts

Lëvizja BESA: Zhvillimi i lagjeve është prioritet i kryetarit të ardhshëm të komunës, Fadil Zendeli

D V

Nevzat Bejta nga Gostivari: Shqiptarë, maqedonas, turq apo romë, së bashku, dhe jo të ndarë për të mirën e Gostivarit

Redaksia

Kasami: Kërkojmë investime që të rinjtë të punësohen dhe të kenë të ardhme në vendlindje

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More