Agjencia Zhurnal.mk.

Zubimendi për interesimin e Barcelonës: Jam i fokusuar te Real Sociedad

Mesfushori i Real Sociedad, Martin Zubimendi, ka folur për interesimin e Barcelonës.

Zubimendi së fundmi është pjesë e disa thashethemeve për një lëvizje të mundshme drejt Barcelonës.

 

E, lidhur me këtë ka folur së fundmi vetë lojtari, duke thënë se është i fokusuar te ekipi i tij, Real Sociedad.

“Ka një ndjenjë shumë të mirë mes meje dhe Real Sociedad. Vazhdimi i kontratës sime është çështje kohe. Jam i fokusuar te Real Sociedad”, u shpreh lojtari.

Kujtojmë se u raportua që trajneri i Barçës, Xavi Hernandez, e do në ekip 23 vjeçarin.

Related posts

Mega Spektakël në Tiranë, Ervis Bici ndeshet për titull Evrope

A.S.

Donnarumma shpallet portieri më i mirë

D V

UEFA dënon FFM-në për fishkëllimin e himnit bullgar në Shkup

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More