Agjencia Zhurnal.mk.

‘Zonja e Vjetër’ në krizë të thellë në Serie A, mposhtet edhe nga Verona

Verona ka mposhtur Juventusin në kuadër të javës së 11-të në Serie A me rezultat 2-1.

 

Ndeshja nisi në mënyrën më të mirë me të dy skuadrat që kishin nga një rast.

Por ndeshja u zhbllokua në minutën e 11-të, Kur Giovanni Simeone arriti të shënojë për 1-0.

Nuk vonoi shumë dhe pas vetëm tre minutash Simeone shënoi edhe një gol tjetër, që kësaj radhe ishte i jashtëzakonshëm për 2-0.

Related posts

Senad Gashi të shtunen lufton per titull WBC

A.S.

Kupa e Botës të zhvillohet çdo dy vite, UEFA e shqetësuar dhe kundër me planit të FIFA-s

D V

Dzeko nuk e hedh poshtë Romën

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More