Agjencia Zhurnal.mk.

Zoe Kazan dhe Paul Dano po bëhen prindër për herë të dytë

Çifti i njohur, Zoe Kazan dhe Paul Dano janë në pritje të fëmijës së dytë.

 

Aktorja debutoi me barkun e rrumbullakosur teksa po ecte në tapetin e kuq në premierën e filmit të saj “She Said” më 13 tetor në New York.

Gjatë promovimit të të njëjtit film, që do të dalë më 18 nëntor, Kazan, 39 vjeçe, e mbuloi barkun e saj me fustane të ndryshme për një kopertinë të Marie Claire.

Megjithatë, Kazan nuk foli me revistën për familjen e saj në rritje në numrin, të botuar të enjten.

Ish-ylli i “Plot Against America” u bë nënë për herë të parë në gusht 2018 kur ajo dhe Dano, 38 vjeç, mirëpritën vajzën e tyre, Alma.

Ylli i “Escape at Dannemora” priti të ndante lajmin deri në paraqitjen e “Tonight Show Starring Jimmy Fallon” dy muaj më vonë.

“Jam shumë i lodhur dhe jam shumë i dashuruar, është kaq ekstreme”, tha Dano në tetor 2018.

I nominuari për Emmy nuk ka folur për përvojën e tij “të çmendur” të atësisë që nga intervista e Jimmy Fallon.

Sa i përket Kazanit, ylli i Broadway-it i tha ES Magazine në nëntor 2018 se sado “e frikshme” sa ndihej prindërimi, ajo dhe Dano po “mësonin” së bashku.

“Është një kohë vërtet e çuditshme. Përgjithësisht është pak dërrmuese. Gjithçka duket ndryshe nga ana tjetër e të pasurit një fëmijë”, tha ajo atë kohë.

Kazan dhe Dano kanë qenë së bashku që kur luajtën bashkë në shfaqjen “Things We Want” në vitin 2007. Çifti që atëherë kanë punuar së bashku në “Meek’s Cutoff” dhe “Wildfire”.

Related posts

2Ton paralajmëron këngën e re, thotë se lansohet së shpejti

D V

Shtatzënia e bën të ndjeshme Einxhelin, publikon foto nga fëmijëria e saj

Lea Muslija

Fansi vuri bast se Bebe Rexha nuk do ta shihte mesazhin e tij, këngëtarja e sheh dhe i thotë t’i bëjë gati paratë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More