Agjencia Zhurnal.mk.

Zjarrë në Ligën e Parë, klubi prezanton 12 futbollistë të ri – synim Superliga

FC A&N ka vazhduar me përforcime për afatin kalimtar të janarit, duke ofruar plot 12 futbollistë.

Përveç se ka emra të njohur të Superligës, klubi prizrenas ka afruar edhe lojtarë të huajë.

Më poshtë emrat dhe postimi i plot i klubit:

Të nderuar adhurues të klubit FC A&N ua prezantojmë plot 12 transferimet e skuadrës tonë gjatë afatit kalimtar të janarit , staffi teknik ka përzgjedhur që kto të jenë transferimet e reja të klubit tonë që do na bashkohen drejt objektivit të superligës.

𝗠𝗶𝗿𝗲̈ 𝘀𝗲 𝗲𝗿𝗱𝗵𝗲̈𝘁 !

𝟭.𝗙𝗟𝗔𝗠𝗨𝗥 𝗦𝗛𝗔𝗟𝗔

𝟮.𝗗𝗜𝗔𝗥 𝗣𝗥𝗢𝗞𝗦𝗛𝗜

𝟯.𝗟𝗢𝗥𝗘𝗡𝗧 𝗦𝗛𝗔𝗟𝗔

𝟰.𝗦𝗔𝗟𝗜𝗛 𝗞𝗢𝗦𝗨𝗠𝗜

𝟱.𝗔𝗥𝗠𝗘𝗡𝗗 𝗥𝗨𝗫𝗛𝗜

𝟲.𝗬𝗟𝗟𝗜 𝗜𝗕𝗜𝗦𝗛𝗜

𝟳.𝗕𝗟𝗘𝗥𝗧𝗢𝗡 𝗧𝗔𝗛𝗜𝗥𝗜

𝟴.𝗕𝗟𝗘𝗗𝗔𝗥 𝗠𝗢𝗥𝗜𝗡𝗔

𝟵.𝗕𝗟𝗘𝗡𝗗𝗜 𝗠𝗢𝗥𝗜𝗡𝗔

𝟭𝟬.𝗦𝗘𝗠𝗜𝗛 𝗟𝗨𝗠𝗔

𝟭𝟭.𝗢𝗨𝗦𝗠𝗔𝗡𝗘 𝗕𝗔𝗠𝗕𝗔

𝟭𝟮.𝗔𝗕𝗗𝗢𝗨𝗟 𝗥𝗔𝗭𝗔𝗖𝗞 𝗦𝗢𝗨𝗠𝗔𝗛𝗢𝗥𝗢

Related posts

21 raste të reja me Covid, vdes 1 pacient ndërsa shërohen 89

Z.H

Nuhiu: Ndaj Dukagjinit do të qasemi me seriozitet maksimal

Redaksia

Goditet mafia e basteve në Stamboll, mijëra euro në kriptovaluta kanë përfunduar tek ne

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More