Agjencia Zhurnal.mk.

Zjarr në ndërtesën e Minisitrisë së Kulturës

Shkup, 16 Shtator – Siç mëson tv Klan M para pak çastesh ka shpërthyer zjarr në Ministrinë e Kulturës, ekipet e zjarrfikësve janë në terren dhe e kanë lokalizuar zjarrin.

 

Sipas informatave të para zjarri ka filluar në një prej zyreve të Ministrisë në fjalë ndërsa ende nuk dihen shkaqet që kanë sjellur deri te shpërthimi i zjarrit.

Related posts

Dhunë, gjak, granatime, pandemia/ A duhet të ndjekim lajmet në TV në prani të fëmijëve?

Z.H

Prej sot ndalohen qeset e plastikës, në përdorim vetëm qese biodegraduese me çmim 15 denarë

Z.H

Në Tabanoc për hyrje dhe dalje pritet rreth gjysmë ore

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More