Agjencia Zhurnal.mk.

Zjarr në afërsi të Kombinatit të Duhanit, po digjen barakat e vjetra

Shkup, 19 shtator – Paraditen e sotme shpërtheu një zjarr në afërsi të Kombinatit të Duhanit përballë Drejtorisë së të Ardhurave Publike, informuan për MIA-n nga numri 112 për raste urgjente.

 

Nga atje thonë se sipas gjitha gjasave po digjen barakat e vjetra të braktisura dhe se janë njoftuar të gjithë kompetentët. Tashmë po intervenohet në zjarrin

Related posts

Osmani mirëpriti në takim ambasadorin holandez, Dirk Jan Kop

Z.H

Befason Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme të përkrahë Bilall Kasamin në Tetovë

D V

Tryezë e rrumbullakët me kryetarët e komunave

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More