Agjencia Zhurnal.mk.

Zhurnal mëson / Lëvizja BESA në 20 vendvotimet e para Bilall Kasami udhëheq bindshëm (foto)

Tetovë, 31 tetor – Burime nga Levizja Besa thonë për Zhurnal se në rezultatet e para që vijnë nga vendvotimet janë në favor të kandidatit te tyre, Bilall Kasami.

 

“Në 20 vendvotimet e para Bilall Kasami udhëheq bindshëm. Jemi optimist se ashtu do të mbetet rezultati deri në fund”, thonë burime nga Levizja Besa.

Related posts

Filipçe: Të hospitalizuarit në Pirogov janë në gjendje stabile

Z H

Dimitrov e krahason Ballkanin Perëndimor me një dhomë pa rrymë dhe ngrohje

D V

Gir: KE-ja pret fillim të negociatave me Maqedoninë e Veriut deri në fund të vitit

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More