Agjencia Zhurnal.mk.

Zhduket një vajzë në Deçan

Policia e Kosovës ka njoftuar se një femër ka raportuar në Polici se vajza e saj e mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj.

 

Rasti ka ndodhur në Deçan.

“Deçan 26.08.2021-15:40.  jë femër kosovare ka raportuar se vajza e saj viktima femër kosovare ( e mitur) është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj”, thuhet në raport.

Rasti vazhdon të hetohet. 

Related posts

MPB: 67 gjoba për vozitje të shpejtë në autostradën Kumanovë – Shkup – Veles

D V

Shkatërroi materialin zgjedhor, padi për një 45-vjeçar nga Prilepi

D V

Arrestohet një person në Lipjan, rrahu ish të dashurën nga Maqedonia e Veriut

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More