Agjencia Zhurnal.mk.

Zhduket një grua në Mitrovicë

Një grua është zhdukur në Mitrovicë më 30 shtator.

 

Rastin në polici e ka raportuar burri i saj, i cili ka thënë se bashkëshortja e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar nga njësitet relevante.

Related posts

Pas takimit me zëvendëspresidenten amerikane, Kurti: Historia e saj është frymëzim për të gjithë

D V

Çfarë do të ndodhë me qindra pajisje të kriptovalutave që u konfiskuan nga policia

D V

Gjykata e Apelit vërteton dënimin me 3 vite e 6 muaj burgim ndaj Gani Gecit për vrasjen e Ruzhdi Shaqirit

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More