Agjencia Zhurnal.mk.

Zhduket një grua në Kaçanik

Një grua është raportuar e zhdukur në Kaçanik.

 

Rastin në polici e ka njoftuar një burrë i cili ka thënë se viktima është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Në raportin e policisë ndër të tjera thuhet se rasti është duke u hetuar.

Related posts

SHBA-ja i dhuron FSK-së automjete ushtarake

D V

Babai i njërit nga të arrestuarit për terrorizëm: Djali është praktikues i fesë sikurse e gjithë familja, ne s’kemi dyshuar kurrgjë tek ai

D V

Gjermania vazhdon ta ketë Kosovën në listën e vendeve të rrezikuara për shkak të COVID-19, nga kjo listë hoqi 20 vende të tjera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More