Agjencia Zhurnal.mk.

Zhdrella i rikthehet Superligës, pritet zyrtarizimi te skuadra e re

Njëri prej lojtarëve më të mirë në Kosovë, Mentor Zhdrella do ta vazhdojë karrierën te Dukagjini.

Telegrafi mëson se mesfushori ka arritur marrëveshje me klubin dhe ka dy ditë që po stërvit nën urdhëratë e Armend Dallkut.

Zhdrella që ka bërë karrierë në klube si Hysi, Prishtina, Drita, Feronikeli dhe Llapi dhe të jetë një ndihmë e madhe për Dukagjinin në stinorin pranveror.

Zhdrella që ka bërë karrierë në klube si Hysi, Prishtina, Drita, Feronikeli dhe Llapi dhe të jetë një ndihmë e madhe për Dukagjinin në stinorin pranveror.

Ai edhe përkundër ofertave, nuk ka luajtur jashtë Kosovës. 

Related posts

Kuvendi dhe Qendra e Gjenevës për menaxhim me sektorin e sigurisë nënshkruajtën Memorandum mirëkuptimi

Z.H

Ivanov: Propozimi francez është sukses për Bullgarinë

Xh M

A e humbën qytetarët besimin te klinikat private? Sali: Sistemi shëndetësor ekziston, por nuk është efikas

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More