Agjencia Zhurnal.mk.

Zgjodhi spitalin shtetëror, Orinda Huta publikon albumin e mrekullueshëm me momentet e para të lindjes

Në ndryshim nga shumë personazhe të njohura të showbiz-it shqiptar, Turjan Hysko dhe Orinda Huta, na prezantuan pak pas lindjes thesarin e familjes, Atarën, që e kishin dëshiruar dhe pritur aq gjatë. Tanimë gjithçka rrotullet rreth saj që prej datës 15 korrik, kështu që është normale që edhe postimet në Instagram t’i dedikohen të voglës së familjes.

 

Gjatë këtyre ditëve të dy kanë qenë në “qiell të shtatë” dhe nuk kanë ngurruar të ndajnë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale emocionet e bukura tashmë që janë bërë tre.

Orinda ka ndarë së fundmi disa foto shumë të bukura, të shkrepura në sallën e lindjes, në spitalin “Koço Gliozheni”, ku ajo zgjodhi të sillte në jetë vajzën.  Ajo shfaqet me lot në sy krah Turit e mjekëve të cilët i ka falënderuar publikisht, që e ndoqën gjatë gjithë shtatzënisë e më pas në lindjen e Atarës, duke dhënë kështu një shembull edhe për ato vajza, gra që janë skeptike ndaj spitaleve publike.

https://www.instagram.com/p/CRtlkOmLKZh/?utm_source=ig_web_copy_link

Related posts

Kylie Jenner shfaqet e veshur me plot stil në postimin e fundit

Lea Muslija

Mozzik dhe Loredana vijnë me këngën e re “Immer wenn es regnet”

D V

Met Gala 2021: Gjithçka që duhet të dini përpara natës më të madhe të modës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More