Agjencia Zhurnal.mk.

Zgjodhi spitalin shtetëror, Orinda Huta publikon albumin e mrekullueshëm me momentet e para të lindjes

Në ndryshim nga shumë personazhe të njohura të showbiz-it shqiptar, Turjan Hysko dhe Orinda Huta, na prezantuan pak pas lindjes thesarin e familjes, Atarën, që e kishin dëshiruar dhe pritur aq gjatë. Tanimë gjithçka rrotullet rreth saj që prej datës 15 korrik, kështu që është normale që edhe postimet në Instagram t’i dedikohen të voglës së familjes.

Gjatë këtyre ditëve të dy kanë qenë në “qiell të shtatë” dhe nuk kanë ngurruar të ndajnë me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale emocionet e bukura tashmë që janë bërë tre.

Orinda ka ndarë së fundmi disa foto shumë të bukura, të shkrepura në sallën e lindjes, në spitalin “Koço Gliozheni”, ku ajo zgjodhi të sillte në jetë vajzën.  Ajo shfaqet me lot në sy krah Turit e mjekëve të cilët i ka falënderuar publikisht, që e ndoqën gjatë gjithë shtatzënisë e më pas në lindjen e Atarës, duke dhënë kështu një shembull edhe për ato vajza, gra që janë skeptike ndaj spitaleve publike.

https://www.instagram.com/p/CRtlkOmLKZh/?utm_source=ig_web_copy_link

Related posts

Artistja Billie Eilish flet për orientimin e saj seksual: Si e kuptova që pëlqeja vajzat

D V

Është zbuluar e dashura e Jude Bellingham, modelja holandeze tashmë jeton në Madrid

D V

Dua Lipa merr vëmendje me pallton e saj të gjatë dhe me prerje të çuditshme në rrugët e New Yorkut

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky