Agjencia Zhurnal.mk.

Zgjedhet kryesia e re e KF Vëllaznimit

Sot në ambientet e klubit gjakovar është zgjedhur kryesia e Vëllaznimit, kryesia do të jetë e përkohëshme deri në privatizimin e klubit.

Antarët e kyresisë të kuq e zinjëve janë zgjedhur: Erzen Kumnova, Gazmend Boshnjaku, Lorik Perteshoni, Faton Batusha. Edi Luzha, Genc Mamusha.

Përfaqsues i tifozëve: Andi Zherka.

Stafi administrativ: Besnik Gojani, Astrit Lloqani, Elvin Xërxa.

Delegati klubit: Bujar Guta.

Përfaqsues për diasporë: Bujar Bobani, Arben Mamusha, Meridian Lloqani.

Ambasador nderi: Lorik Cana, Shkëlzen Doli, Edita Doli.

Në ditët në vijim, skuadra e Vëllaznimit do të publikojnë shtabin teknik, dhe futbollistët që do të jenë pjesë e edicionit 2021/22.

/Gazeta OLLE/

Related posts

Zyrtare: Përparim Livoreka prezantohet te skuadra e re

Redaksia

Janë sanksionuar 102 shoferë në Shkup, 39 nën ndikimin e alkoolit

Redaksia

Gjendja e rrugëve në Maqedoni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More