Agjencia Zhurnal.mk.

Zendeli: Akoma se kemi parë propozimin francez por nuk besoj se ka ndryshim

Shkup, 1 korrik – Deputeti i Lëvizjes Besa, Fadil Zendeli nga press salla e Kuvendit tha se si parti nuk e kanë parë akoma propozimin francez dhe se do té

 

“Nuk e kemi parë tekstin, por reagime nga Bullgaria nuk ka, ashtu që nuk besoj se ka ndonjë ndryshim nga propozimi paraprak. Do të deklarohemi pasi ta shohim propozimin”, tha Zendeli./Klanmacedonia

Related posts

Qyteti i Shkupit: Këshilltarët e VMRO veprojnë në dëm të qytetarëve

Xh M

Ballkani i Hapur, Bamir Topi me rezerva: Kam dyshime për Francën

Xh M

Ramadani: Çka janë këto dyshime kur si mbështetës kemi BE-në dhe SHBA-të?

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More