Agjencia Zhurnal.mk.

Zendaya vesh fustanin e shkëlqyeshëm me rrjetë për premierën e filmit “Spider-Man: No Way Home”

“Spider-Man: No Way Home” do të shfaqet në fund të këtij muaji dhe, si me çdo film të shumëpritur, kasti është duke bërë maksimumin për promovim.

 

Brenda natës, Zendaya doli në Londër duke dëshmuar se, edhe një herë, ajo definitivisht e kuptoi detyrën.

Ylli doli në tapetin e kuq e veshur me një fustan në formë xhakete sportive ngjyrë hiri, të dizajnuar nga Alexander McQueen, së bashku me një palë geta. Por pse është kjo pamje kaq e veçantë, ju pyesni? Epo, e gjithë veshja është absolutisht e mbuluar me ‘rrjeta merimange’.

Pra, në nderë të tematikës së filmit, ajo u mbulua me rrjetë.

Në krye, xhaketa e Zendaya ka një jakë të ulët dhe shpatulla të mbushura, me detajet rrjetash mbi secilin krah.

Kur shikojmë getet, është e ngjashme, me zbukurimin që mbështillet gjatë gjithë këmbëve përpara se të bashkohet pa probleme me këpucët, të cilat gjithashtu kanë një takë këndore argëtuese.

Related posts

Arjola Demiri zbulon porosinë e fëmijëve para se të hynte në Big Brother VIP: Të lutem mami, mos bëj marrëdhënie me askënd

D V

Sabri Fejzullahu publikon këngën e re “Djali nga Prishtina”

D V

Chris Martin bleu helmetën që Forest Whitaker e përdori në filmin “Star Wars” dhe e dhuroi atë për bamirësi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More