Agjencia Zhurnal.mk.

Zekirija Ramadani tregon se çfarë pret nga transferimi i madh i Besart Berishës te Prishtina

Kryetrajneri i Prishtinës, Zekirija Ramadani pas ndeshjes nuk ishte aspak i kënaqur me barazimin, ndërsa foli edhe për ardhjen e transferit të ri, Besart Berishës, shkruan Gazeta Olle.

“Besarti dhe karriera e tij dihet nga të gjithë. Asnjë gjë më tepër nuk dua të shtojë, nuk e kemi aspak mendjen tek ai aktualisht”.

“Gjithçka varet nga gjendja fizike, ai akoma nuk është në Kosovë. Do të presim të vijë dhe më pas e marrim një vendim”, kanë qenë fjalët e trajnerit për Art Sport.

Prishtina takimin e ardhshëm do ta luajë ndaj Dukagjini më 19 shtator.

/Gazeta Olle/

Related posts

Trenovski: Rezervat devizore janë në nivel solid, me rritje në Korrik

Xh M

Moti sot

Xh M

Gazetari Ivanovski: Sigurimi i Danella Arsovkës më shtyu me bërryl (Video)

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More