Agjencia Zhurnal.mk.

Zekirija Ramadani shpallet trajner i vitit në Kosovë

Zekirija Ramadani është shpallur trajneri më i mirë i vitit 2021.

Federata e Futbollit të Kosovës përmes një ceremonie ka filluar të shpall laureatët e vitit 2021.

Trajneri nga Shkupi, Zekirija Ramadani u stolis me titullin e kampionit me Prishtinën edicionin e kaluar në Superligën e Kosovës në futboll.

Për shkak të masave anti-Covid, manifestimi i FFK-së po mbahet pa prezencë të madhe të mysafirëve.

Related posts

Këshilli i Ambasadorëve: Është koha e fundit të krijohet dhe miratohet vizion, mision dhe strategji për zbatimin e politikës së jashtme të vendit

D V

Kasami: Plagë tjetër, i trishtë lajmi për rastin makabër në Gllogjan

D V

23 vjet nga rënia e Ismet Jasharit, Komandant Kumanova

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More