Agjencia Zhurnal.mk.

Zekirija Ramadani flet pas humbjes: Na penalizoi mungesa e përvojës

Pas ndeshjes, trajneri i Prishtinës, Zekrija Ramadani, ka thënë se skuadrën e tij  e ka penalizuar mungesa e eksperiencës.

“Për 2/3 e ndeshjen luajtëm mjaft mirë, pastaj gjithçka u hedhë në ujë për 10 minuta”.

z

“Mendoj se për 70 minuta ishim të barabartë me ekipin kundërshtar, kishim ide të çarta për çfarë kishim udhëtuar”.

“Por, ne nuk e kemi eksperiencën, është hera e parë që garojmë në këtë garë dhe kjo mjaftoj është arsyeja kryesore e kësaj humbje”.

“Të jem realist, mendoj se pak kemi gjasa në ndeshjen e kthimit, por ne do të japim gjithçka nga vetja”, ka thënë Ramadani. /Gazeta Olle/

Related posts

Dauti: Qeveria po e shtrydh ekonominë formale, zgjidhjen duhet ta kërkojë në ekonominë gri

Redaksia

Arifi: Rikonstruimi i rrugës Tetovë-Xhepçisht kap vlerën afro 40 milionë denarë

Redaksia

Treshja e Drenasit ftohen nga Kolumbia për Copa America

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More