Agjencia Zhurnal.mk.

Zejdi në ClickPlus: Sela e pershpejtoi punën dhe në fund dështuam

Shkup, 8 nëntor – Deputeti Skender Rexhepi – Zejdi sonte ishte i pranishëm në ClickPlus. Zejdi u shpreh se Ziadin Sela ishte ai i cili e thirri mbledhjen për ta rrëzuar qeverinë.

 

” Ziadin Sela ishte ai i cili na thirri në mbledhje. Ne te gjithë ju përgjigjëm ftesës së tij duke menduar se do të kemi sukses. Ne patëm ulje dhe në fund dështuam”, është shprehur Skender Rexhepi.

Related posts

KSHZ: Deri tani vetëm 15 kandidatë të pavarur kanë arritur të mbledhin nënshkrime

Z H

Bytyqi: Duhet të përgatitemi për të enjten, s’di nëse do të diskutohet për dorëheqjen e Zaevit

Redaksia

Akuzat e Shilegovit e kanë detyruar Zaevin të japë dorëheqje, Shekerinska e gatshme për kryeministre!

I Z

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More