Agjencia Zhurnal.mk.

Zbulon Fabrizio Romano – Saliba ishte një alternativë për Barcelonën, nëse do dështonte Kounde

Mbrojtësi i Arsenalit, William Saliba, ishte njëri nga alternativa për mbrojtjen e Barcelonës, në rast se do të dështonte pista Julas Kounde.

Këtë e bëri të ditur Fabrizio Romano, sipas të cilit kjo marrëveshje mund të ndodhte shpejt.

 

Francezi kaloi një sezon fantastike me Marseille, gjë të cilën po e vijon edhe tek Arsenali.

Gjithsesi, meqë Kounde u transferua në “Camp Nou”, tentimi për ta marrë Saliban ishte vetëm një planifikim.

Related posts

Përzgjedhësi i Ukrainës, Petrakov: Nëse rusët vijnë në Kiev marr pushkën dhe mund të vras dy apo tre prej tyre

D V

Gjimshiti rikthehet në skuadrën e Atalantas që do të përballet me Unitedin

D V

Datat zyrtare të ndeshjeve të ‘play-offit’ në Ligën e Evropës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More