Agjencia Zhurnal.mk.

Zbulohet skandali / Enver Pajaziti mashtron qytetarët si “kandidat i pavarur”, ndërsa paguan anëtarësi në BDI

Shkup, 8 tetor – Kryetari aktual dhe kandidati i komunës së Bërvenicës Enver Pajaziti mbrëmë në “Click Plus” në Tv21 disa herë potencoi se është kandidat i pavarur, përcjell in7

 

Ndërsa e vërteta qëndron ndryshe pasi Enver Pajazi paguan antarësi në Bashkimin Demokratik për Integrim.

Gjatë ditës së sotme në shumë faqe në facebook qarkullon dokumenti dhe shuma e antarëve të kryesisë së BDI-së që japën donacion në arkën e partisë.

Related posts

Gjykata Kushtetuese ngelet edhe me një gjykatës më pak, largohet Jovan Josifovski

Z H

Edhe Taravari konfirmon: Është arrit shumicë e re

Redaksia

Pavarësia dhe paanësia e gjyqësorit, temë e Forumit të tetë rajonal për sundimin e ligjit në EJL

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More