Agjencia Zhurnal.mk.

Zbulohet roli i Jonida Vokshit në “Big Brother VIP Kosova”

Prej kohësh është konfirmuar që në vjeshtë do të fillojë reality-show “Big Brother VIP Kosova”.

Pas këtij lajmi në mediat online janë krijuar raportime e spekulime të shumta lidhur me këtë spektakël dhe fytyrave publike që do marrin pjesë.

 

E postimi i fundit i aktores dhe prezantueses Jonida Vokshi ku i “përgjigjej” thirrjes së produksionit krijoi hamendësime të shumta në publik se cili do ishte roli i saj.

Para pak minutash përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram dhe faqen zyrtare të “BBVK”  është konfirmuar se ajo do të drejtojnë netët “prime” të këtij spektakli së bashku me Alaudin Hamitin.

“Jonida Vokshi do të jetë bashkë-prezantuese në skenë përkrah Alaudin Hamitit në moderimin e sezonit të parë të “Big Brother VIP Kosova”, thuhet në postim.

Related posts

James Corden tallet me Jada Pinkett Smith në “The Late Late Show”, pak ditë pasi Will goditi Chris Rock në “Oscars”

D V

Arta Nitaj zbulon tatuazhin e ri që ka realizuar në këmbë

D V

Arta Elezaj filmon trupin nga afër, derisa po shijon akoma pushimet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More