Agjencia Zhurnal.mk.

Zbulohet nëse Bora Zemani do të rikthehet si moderatore në Për’Puthen

Isli Islami ka qenë së fundmi i ftuar në “Goca dhe Gra” ku bëri me dije disa informacione lidhur me Për’Puthen.

Në fakt, ai është përfolur për moderimin e emisionit “Përputhen”, por prezantuesi hoqi të gjitha dyshimet duke bërë me dije se Bora Zemani do të jetë moderatorja

“Te Përputhen do shkojë më i shpejti, unë i kam gjunjët copë këto ditë. Dhe me sa di unë Bora Zemani ka dhënë një përgjigje”, tha ai.

Moderatoret e “Goca e Gra” thanë menjëherë: “E kuptuam, Bora Zemani do u ktheka në “Përputhen.”

Related posts

Këngëtari shqiptar flet pas operacionit në zemër

Lea Muslija

Dy shqiptaret me famë botërore, Rita Ora dhe Ava Max po sjellin bashkëpunim

Lea Muslija

Dafina Zeqiri dhe Muma sjellin këngën e re “Dashni”

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More