Agjencia Zhurnal.mk.

Zanfina Ismaili reagon ndaj vendimit të Përparim Ramës për mbylljen e rrugës “Xhorxh Bush”

Këngëtarja shqiptare, Zanfina Ismaili, ka reaguar ndaj vendimit të mbylljes së rrugës “Xhorxh Bush”, duke filluar nga udhëkryqi i “Bill Klinton” deri në udhëkryqin e rrugës “Garibaldi”.

Ky vendim është marrë për shkak të festave të fundvitit.

Me këtë rast, qarkullimi i automjeteve është i ndaluar deri me 8 janar.

Zanfina Ismajli përmes një postimi në “Instastory” ka shprehur pakënaqësitë e saj lidhur me këtë vendim.

“S’ka mujt me u bo ma katastrofë Prishtina, pas mbylljes së rrugës tek Katedralja”, ka shkruar ndër të tjerash këngëtarja.

Related posts

Një tjetër banor gati të lërë shtëpinë e ‘Big Brother VIP’/ Ja arsyeja

D V

Katie Price flet për betejën me depresionin dhe atë se si kuajt e kanë ndihmuar në procesin e shërimit

D V

Kylie Jenner sjell poza atraktive pranë veturës luksoze Mercedes Benz Wagon

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More