Agjencia Zhurnal.mk.

Zanfina duket krejt ndryshe derisa sjellë foto nga ballkoni

Zanfina Ismaili ka publikuar një foto të re.

 

Ndonëse ka kohë pa sjellë projekt të ri muzikor por ajo është mjaft e ndjekur në instagram aty ku tregon edhe përditshmërinë e saj, shkruan lajmi.net.

Në imazhin e fundit që ka postuar Zanfina mori vëmendje pasi që në fytyrë dukej krejt ndryshe, kjo mbase për shkak të efektit që ka përdorur për ta realizuar foton.

Ajo u shfaq veshur me xhinse dhe një bluzë sportive të shkurtër teksa flokët e gjata i lëshoi lirshëm sipër krahëve.

Përndryshe, Zanfina për publikun njihet më shumë si motra e vogël e Adelinës.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

D V

Kate Beckinsale nuk e ka takuar vajzën e saj për dy vite

D V

Pas akuzave që ia shkatërruan karrierën, Kevin Spacey rikthehet në xhirime

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More