Agjencia Zhurnal.mk.

Zaimina Vasjari shfaqet provokuese me fustan derisa merr vëmendje me dekoltenë e hapur

Këngëtarja njihet për format e saj trupore.

 

Dhe, Zaimina Vasjari vazhdimisht arrin të shfaqet elegante në paraqitjet e saj në rrjete sociale.

Sapo ka ndarë imazhe të reja derisa ka pozuar me një fustan të gjatë me dekolte të hapur dhe me një të çarë të fustanit.

Tutje, dukjes i ka shtuar edhe makijazh dhe e ka përfunduar me bizhuteri dhe një palë take.

Ndryshe, “Vetes” është projekt i fundit muzikor i lansuar nga këngëtarja.

https://youtu.be/4FFBy9vAdt4

Related posts

Brad Pitt: Është rraskapitëse të ndjekësh trendët! Ndërsa plakeni, rehatia është më e rëndësishme!

D V

Genta Ismajli shijon muajt e fundit të shtatzënisë, realizon fotosesion të veçantë me Ustan në prag të pritjes së ëmbël

D V

“Ndihem aq bosh pa të, koha veç sa shton mallin” Fiori Dardha flet për të ëmën e ndjerë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More