Agjencia Zhurnal.mk.

Zaev: VMRO-ASH, martesë e dënuar me divorc

Shkup, 21 tetor – Zoran Zaev, kryetar i LSDM-së dhe kryeministër i Maqedonisë së Veriut sonte është i ftuar në emisionin Click Plus në TV21, ku përballë tij do të jenë edhe dy analistët politik, Imer Selmani dhe Albert Musliu.

 

Në ClickPlus Zaev foli edhe për bashkëpunimin mes VMRO-DPMNE-së dhe Aleancës për Shqiptarët për zgjedhjet lokale të 17 tetorit 2021. Tha se koalicioni VMRO-DPMNE-ASH është martesë e dënuar me divorc.

“VMRO-ASH, martesë e dënuar me divorc, paramendoni Aleanca në koalicion me Antonio Milloshoski”, tha Zaev

Emisionin e plotë do të mund ta ndiqni sonte me fillim në ora 21:30 në Televizionin 21 dhe në rrjetin social Facebook.

Related posts

Kuvendi shkon në pushim/ Disa ligje mbesin në procedurë parlamentare

R Zh

Acarohen raportet mes Kroacisë dhe Serbisë, Vulin e quan “budalla” presidentin kroat

D V

Zaev: Dilni dhe votoni të dielën, konfirmoni se komunat tona dhe atdheu vazhdojnë përpara

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More