Agjencia Zhurnal.mk.

Zaev në shoqërinë e Filipçes shfaqet në tribunën e LSDM në Strumicë

Strumicë, 9 Nëntor – Ish-kryetari i LSDM-së dhe kryeministër Zoran Zaev sonte në Strumicë po mori pjesë në forumin “Të fortë dhe të vendosur drejt së ardhmes”, të cilin e organizon LSDM.

 

Zaev, i cili u përshëndet me entuziazëm nga bashkëpartiakët në sallën e mbushur me njerëz, ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Zorica, si dhe nga ish-ministri i Shëndetësisë dhe ish-nënkryetari i LSDM-së, Venko Filipçe.

Forumi “Të fortë dhe të vendosur drejt së ardhmes” është manifestimi i parë partiak në të cilin merr pjesë publikisht edhe presidenti i djeshëm Zoran Zaev.

Related posts

Ademi: Nuk është koha për zgjedhje, duhet të bisedojmë për të ardhmen tonë

Z.H

Filipçe: Lloji Delta mund të na detyrojë të vendosim masa në kufijtë

Z.H

Nënshkruhen marrëveshjet me BERZH për financimin e ndërtimit të autostradës Shkup-Bllacë dhe elektranave fotovoltaike Oslomej 2 dhe Manastir

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More