Agjencia Zhurnal.mk.

Ylli i muzikës pop fejohet me futbollistin e njohur pas 6 vitesh bashkë!

Becky G dhe Sebastian Lletget janë fejuar. Ylli latin i popit, 25 vjeçe, njoftoi të premten se i dashuri i saj ylli i futbollit, 30 vjeç, u ul në një gju pas gjashtë vitesh lidhje. “Vendi ynë përgjithmonë “, ka shkruar këngëtarja e “Shower” në Instagram teksa ka publikuar disa fotografi nga moment i propozimit.

Një nga fotot tregonte momentin kur Lletget bëri pyetjen ndërsa dyshja shikonin perëndimin e diellit në një shëtitore. Nusja e ardhshme kishte veshur një xhaketë lëkure dhe një këmishë të kuqe, ndërkohë që edhe i fejuari i saj tashmë kishte veshur po ashtu një xhaketë lëkure.Të shumta ishin urimet që ata morën nga miqtë e tyre dhe njerëzit e afërm të zemrës.

Edhe pse dyshja e kanë mbajtur romancën e tyre relativisht private, Becky së fundmi zbuloi se lidhja e tyre ishte më e fortë se kurrë. “Ne kemi qenë së bashku për më shumë se gjashtë vjet tani dhe është krejt e re në shumë mënyra, sepse ne me të vërtetë po përqafojmë ndryshimet dhe ndryshimet që po ndodhin në jetën tonë, brenda vetes dhe po mbështesim njëri-tjetrin në këtë”, tha këngëtarja e “Mayores” për People në tetor, duke shtuar,

Ajo vazhdoi, “Unë mendoj se shumë njerëz mendojnë se marrëdhëniet thjesht ndodhin, por  unë mendoj se të biesh në dashuri është një gjë, dhe se të qëndrosh i dashuruar është një gjë tjetër. Jam shumë krenare për faktin se ai është shoku im më i mirë”.

View this post on Instagram

A post shared by Becky G (@iambeckyg)

Related posts

Dhurata Dora ‘zjarr’ në klipin e ri

D V

“Shkupi i shqiptarëve jehon kuq e zi, Zoti i bekoftë shqiptarët kudo që janë”, Shkurte Fejza me një koncert masiv

D V

“Kam dëgjuar krisma mbrëmë”, Graciano i thotë Romeos dhe Heidit të cilët kaluan natën në suitën private

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky