Agjencia Zhurnal.mk.

Ylli i Junajtedit përplas makinën, pas ftores ndaj Barnlit

Një ngjarje e frikshme ka ndodhur për yllin e Mançester Junajtedit, Markus Rashford, i cili është përfshirë në një aksident me makinë, pas fitores që skuadra e tij arriti kundër Barnlit në kampionat anglez të futbollit. 

Sulmuesi anglez po kthehej në shtëpi me “Rolls Royce”-n e tij, teksa u përplas me një shtyllë në trotuar.

Për fat të mirë Rashford nuk pësoi lëndime dhe nuk kishte as njerëz të tjerë pranë, teksa policia nuk arrestoi askënd dhe nuk ishte e nevojshme të thirrej ambulanca.

Related posts

Lewandowski zbulon kohën e pensionimit të tij nga futbolli

D V

Benaser: Ende besojmë se jemi në garë për titullin kampion

Xh M

Carragher emëron lojtarin ‘më me ndikim’ në Ligën Premier, e cilëson ende të nënvlerësuar

D V