Agjencia Zhurnal.mk.

Ylli i Feyenoordit flet për Dritën: Nuk duhet nënvlerësuar, kanë një skuadër të mirë

Toornstra vlerësoi se kualiteti i Dritës nuk duhet vënë në pikëpyetje dhe mori shembull duelin ndaj skuadrës AS Trencin, kur ishin eliminuar para tri vitesh.

“Ju mund të hasni në vështirësi ndaj çdo kundërshtari, por kjo vërtet varet nga ne që ta parandalojmë këtë”.

“Ne i analizuam ata përmes video-analizës bashkë me asistentin Marino Pusic dhe skautin tonë”.

“Drita ka një skuadër që mundohet të bëjë futboll të mirë, por gjithashtu janë të rrezikshëm në kundërsulme”.

“Unë i pashë ata duke luajtur ndaj një skuadre herën e kaluar, ajo çfarë dua të them është se ata nuk duhet nënvleftësuar në asnjë moment”, ka thënë Jens Toornstra.

Related posts

A ka logjikë ekonomike në fluturimin Sofje-Shkup

Z.H

Shpenzimi në Beograd, heshtje në Qeveri

Xh M

Zhduket një person në Krushevë, në kërkim ndihmon edhe ushtria

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More