Agjencia Zhurnal.mk.

Ya Nina paralajmëron këngën e re “Ya ya”, lansohet më 20 tetor

Artistja e re, Ya Nina ka hyrë fuqishëm në skenën e muzikës shqiptare.

Ajo tashmë numëron disa projekte që janë pritur mirë dhe janë kthyer në hite, që po vazhdojnë të dëgjohen ende.

Ndërkohë, artistja nuk planifikon të ndalet dhe një projekt të ri duket se e ka gati, të cilën e ka paralajmëruar së fundmi.

Foto: Ya Nina/Instagram

Në një postim në Instagram, Ya Nina ka publikuar një pjesë të shkurtër të videoklipit të ri.

Ajo zbuloi se kënga mban titullin “Ya ya” dhe do të publikohet të premten, më 20 tetor.

Kujtojmë që kënga e fundit e Ya Nina është bashkëpunimi me producentin e njohur, Crisket dhe Ada “Waves”.

Related posts

Taylor Swift shpallet ‘Personi i Vitit’ nga revista “Time”

D V

Julia Roberts tregon se ish-presidenti Barack Obama ka bashkëpunuar me regjisorin e filmit të saj të ri

D V

Madison Beer duket shumë tërheqëse me një fustan të shkurtë, në festën e “ELLE’s Women in Hollywood”

D V