Agjencia Zhurnal.mk.

Xhoxhaj falinderon manaxherin dhe trajnerin e tij per sukseset

Boksieri Labinot Xhoxhaj me deklaratë të fuqishme, duke shprehur mirënjohje edhe për ish boksierin e gjeneratës së artë të Prishtinës, Muharrem Gjocaj.

 

“Puna dhe djersa ime më në fund u shpërblye. Një falënderim i shkon stafit tim dhe trajnerit Ramadan Millaku dhe menaxherit Muharrem Gjocaj, që kanë bë punë të madhe.

Po ashtu i falënderoj  gjithë sponzorët që më kanë mundësuar me zhvilluar këtë meç dhe pas 3 vite jam kthyer prapë në kategorinë time, aty ku e kam vendin Cruzer (90.700 kg )”, ka shkruar Xhoxhaj.

Related posts

Barcelona i vendos çmimin e largimit, Chelsea dhe Bayern pas Sergino Dest

D V

Haaland do t’i kushtojë klubit të ardhshëm 70 milionë euro në vit

D V

Reagimi i lojtarëve të Plzen, kur kuptojnë se në grup kanë Barcelonën, Bayernin e Interin (VIDEO)

Z.H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More