Agjencia Zhurnal.mk.

Xhoxhaj falinderon manaxherin dhe trajnerin e tij per sukseset

Boksieri Labinot Xhoxhaj me deklaratë të fuqishme, duke shprehur mirënjohje edhe për ish boksierin e gjeneratës së artë të Prishtinës, Muharrem Gjocaj.

 

“Puna dhe djersa ime më në fund u shpërblye. Një falënderim i shkon stafit tim dhe trajnerit Ramadan Millaku dhe menaxherit Muharrem Gjocaj, që kanë bë punë të madhe.

Po ashtu i falënderoj  gjithë sponzorët që më kanë mundësuar me zhvilluar këtë meç dhe pas 3 vite jam kthyer prapë në kategorinë time, aty ku e kam vendin Cruzer (90.700 kg )”, ka shkruar Xhoxhaj.

Related posts

Federata botërore e xhudos vlerëson Erza Muminoviq për medaljen në Kampionatin Botëror

D V

Cristiano Ronaldo ia la rekordin historik Lionel Messit në barazim për vetëm për një ditë

D V

Edmond Zefi sot lufton për titull WBC YOUTH

A.S.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More