Agjencia Zhurnal.mk.

Xhiro e 21-të zhvillohet në mesjavë, këto janë super përballjet që luhen të mërkuren dhe enjten në BKT Superligë

Pas super ndeshjeve në fundjavë, BKT Superliga e Kosovës do të vazhdoj me xhiron e 21-të në mesjavë.

Tri duele janë në program për tu zhvilluar ditën e mërkurë, derisa dy të tjera të enjten.

Ballkani pasi ka marrë kreun do të përballet me Ulpianën në Suharekë.

Drita do të luaj në udhëtim te Malisheva, teksa Llapi e pret Feronikelin.

Të enjten zhvillohen dy sfida shumë interesante.

Gjilani pret Dukagjinin, derisa Prishtina do të ketë një udhëtim të vështirë në Skenderaj për tu përballur me Drenicën.

Orari:

E mërkurë, 23.02.2022

Malisheva – Drita 13:00
Ballkani – Ulpiana 13:00
Llapi – Feronikeli 13:00

E enjte 24.02.2022

Gjilani – Dukagjini 13:00

Drenica – Prishtina 13:00

/Gazeta Olle/

Related posts

Arifi: Kasami në vend se të meret me mua, le të menaxhojë më mirë komunën

Z.H

“Ka zgjidhje” fushatë e Ministrisë së Drejtësisë për promovimin e ndërmjetësimit si një mënyrë alternative për zgjidhjen e mosmarrëveshjeve

D V

Të enjten fluturojnë mbi Shkup avionët F-16 të NATO-s

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More