Agjencia Zhurnal.mk.

Xhensila shfaqet nga Disneyland në Paris me Ajkën dhe Bes Kallakun

Xhensila u shfaq më ndryshe në paraqitjen e fundit.

 

Artistja, së fundi ka ndarë me ndjekësit disa fotografi, në të cilat u shfaq e veshur me fustan i cili ishte kombinuar me vajzën e saj Ajkën.

Xhensila ka udhëtuar drejt Parisit me familje për të festuar ditëlindjen e Ajkës teksa e quan atë arsyen përse ajo beson në përralla.

Ajka dhe Xhensila kishin  veshur fustane të kombinuar mes vete ngjyrë blu të ndezur me zemra të kuqe të cilat i kombinuan edhe me atlete të kuqe.

“Ti më bën të besoj në përralla”, shkroi ajo në mbishkrimin e fotografive teksa shihej tejet e lumtur.

Projekti i fundit muzikor nga Xhensila Myrtezaj është “Prit Pak”, të cilin e solli në bashkëpunim me Lumi B.

Related posts

Rudina Dembacaj ndanë momente romantike nga Italia me Mark Frrokun

D V

Kim Kardashian dhe Kanye West shihen përsëri së bashku, para shfaqjes së saj në “Saturday Night Live”

D V

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More