Agjencia Zhurnal.mk.

Xhemilja nuk ndalet, vjen me projektin e ri “E bardha, e zeza”

Me tekst nga Nurteel dhe Ghulo dhe realizim të Nurteel, këngëtarja tashmë e njohur Xhemile Veselaj vjen me një tjetër mega projekt që pritet të jetë hit i këtij fundviti.

 

Titullohet “E bardha, e zeza” dhe është finalizuar me videoprojekt nga Time Pictures ku këngëtarja shfaqet mjaft në formë, ndërsa klipi është realizuar nën regji të Adriatik Asllani.

Në këtë projekt, këngëtarja kosovare vjen shumë në formë pasiqë nuk ndalet me projekte të realizuara.

Edhe në një intervistë më herët, Xhemilja theksoi se të gjitha i ka arritur me forcat e veta dhe vetëm me punë.

Në vazhdim ndjekim bashkë videoklipin e titulluar, “E bardha, e zeza”.

Related posts

Brigitte Bardot refuzon të marrë vaksinën kundër coronavirusit

D V

Little Mix mund të ndahen dhe të gjitha të nisin karriera solo pas turneut të fundit

D V

Prindërit e Miley Cyrus, Tish dhe Billy Ray ndahen pas më shumë se 28 vite martesë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More