Agjencia Zhurnal.mk.

Xhaxhai i binjakëve: Vëllai më tha se kur do të arrije në Shkup do të më kontaktoje, por ja që nuk arriti të më shkruan

Shkup, 24 nëntor – Xhaxhai i binjakëve, Imeri Bardhi në një prononcim për TV SHENJA, flet për tragjedinë, në të cilën humbën jetën, vëllai i tij, binjakët dhe bashkëshortja e vëllaut.

 

Ai tha se lajmin për tragjedinë e kanë kuptuar përmes rrjeteve sociale.

“Ai jeton në Gjermani kanë ardhur për vizitë para një jave. Vendosi me shku pak më fëmijët në Turqi, se fëmijët këtu i ka pas. Për fat të keq ja, nuk u kthye më. NË autobus kur ka hyrë në Bullgari, afër një orë kemi biseduar me të”, ka thënë Imer Bardhi.

FLET XHAXHAI I BINJAKËVE: VËLLAI ERDHI NGA GJERMANIA, LAJMIN TRAGJIK E KUPTUAM PËRMES RRJETEVE SOCIALE

FLET XHAXHAI I BINJAKËVE: VËLLAI ERDHI NGA GJERMANIA, LAJMIN TRAGJIK E KUPTUAM PËRMES RRJETEVE SOCIALE Xhaxhai i binjakëve, Imeri Bardhi në një prononcim për TV SHENJA, flet për tragjedinë, në të cilën humbën jetën, vëllai i tij, binjakët dhe bashkëshortja e vëllaut.Ai tha se lajmin për tragjedinë e kanë kuptuar përmes rrjeteve sociale.

Posted by Tv Shenja on Wednesday, November 24, 2021
https://fb.watch/9tYqg4u9XG/

Related posts

Urim nga kryeministri Zoran Zaev me rastin e Ditës së Luftës Revolucionare të Maqedonisë

Redaksia

Probleme për votime në burgjet e Maqedonisë: Të burgosurit nuk figurojnë në Listën Zgjedhore

D V

Zaev nesër në Tiranë do të marrë pjesë në takim me Merkle me liderët e Ballkanit Perëndimor

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More