Agjencia Zhurnal.mk.

Xhamitë e Shkupit me tabela të unifikuara

Shkup, 13 nëntor – Myftinia e Shkupit në planin e aktiviteteve vjetore ka paraparë dhe unifikimin e tabelave nëpër gjitha xhamitë e Shkupit me identitetin institucional të Myftinisë.Marketingjavascript:”;

 

Tabelat përmbajnë logon e BFI –së dhe Myftinisë së Shkupit, emërtimin e xhamisë , datën e ndërtimit, datën e rindërtimit dhe datën e restaurimit të xhamisë.

Procesi i vendosjes së tabelave filloi të enjten (11 nëntor 2021), dhe do të përfundojë me unifikimin e gjitha xhamive tona; në zonën e qytetit, karadakut, karshiakës dhe dërvenit. 

Related posts

Spasovski: Qytetarët nuk harrojnë se SHBA-ja ka qenë me ne edhe kur jemi përballur me sfida edhe kur kemi arritur suksese

R Zh

Anketa e Institutit “Aksios”: Koalicioni ASH – AA janë forca e parë te shqiptarët dhe pritet të fitojnë shumicën e komunave në zgjedhjet lokale

Redaksia

Drejtorët e ISHP-ve me letër drejtuar Zaevit: Nuk e pranojmë dorëheqjen e Filipçes

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More