Agjencia Zhurnal.mk.

Xavi e pikëton shpejt zëvendësuesin e De Jong

Frenkie De Jong pritet që shumë shpejt të largohet nga Barcelona.

Lojtari nuk ishte i kënaqur në lidhje me trajtimin që pati në sezonin e fundit dhe dëshiron të ndërrojë ambient.

Si zëvendësues të tij Xavi Hernandez po e sheh Bernardo Silven e Manchester Cityt.

Ndonëse duket një objektiv vështirë i arritshëm, “blaugranat” e kanë ndërmend ta provojë nënshkrimin me të në këtë verë.

Related posts

Coutinho tregon se kush duhet ta drejtojë Barcelonën mes Klopp dhe Flick

D V

Liga Premier ia heq gjysmën e dënimit Evertonit, ndryshon tabela në Angli

D V

Hansi Flick dëshiron dy lojtarë të Manchester United nëse bëhet trajneri i Barcelonës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy