Agjencia Zhurnal.mk.

Will Smith thotë se ka nisur përgatitjet për “Bad Boys 4”

Will Smith dhe bashkë-ylli i tij, Martin Lawrence, do të ripërsërisin rolet e tyre në ‘Bad Boys 4’, si dhe disa fytyra të tjera të njohura nga saga.

Megjithëse filmi nuk ka ende një titull zyrtar, ai është aktualisht në post-produksion dhe është planifikuar të dalë në 14 qershor 2024 nëse nuk ndodh asgjë e paparashikuar si vonesa që pati për shkak të goditjeve të SAG/AFTRA.

Will njoftoi në një video të rrallë se kanë mbetur edhe tetë ditë nga xhirimet në qytetin e Miamit, dy herë fituesi i ‘Oscar’-it e ndau klipin në llogarinë e tij në Instagram të mërkurën.

“Bad Boys 4 po vjen shpejt”, ka shkruar ai.

Vanessa Hudgens, Alexander Ludëing, Paola Nunez dhe DJ Khaled gjithashtu bashkohen për këtë film.

Related posts

“Festivali i Fëmijëve në Mersin të Turqisë” 19-24 Prill 2024

D V

Rileximi i mërzitshëm i “Uliksit”!

D V

Bretkosa nobelisti Mo Yan dhe klithmat e fëmijëve të vrarë në barkun e nënave!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Clicky