Agjencia Zhurnal.mk.

Wake Up/ Robert Aliaj: Nuk të bëjnë burrë allatet, por fisnikëria që transmeton

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare.

 

Related posts

“Lutemi për Tetovën”, estrada shqiptare shprehin sensibilizimin e tyre për viktimat e ngjarjes tragjike në Tetovë

D V

Ryva Kajtazi publikon video nga xhirimet e klipit të ri

D V

Ish-Miss Ukraina, Veronika Didusenko flet për arratisjen nga vendi mes pushtimit rus: Isha shumë e tronditur

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More