Agjencia Zhurnal.mk.

Vushtrria synon Superligën, bën dy goditje të mëdha

Vushtrria ka bërë dy transferime të mëdha në merkaton e janarit, transferon dy super mesfushorët Leart Emini dhe Dior Zabërgja.

Vushtrria me Leart Eminin dhe Dior Zabërgjen ishte shpallur kampion në edicionin 2013/14, duke u stolisur me titullin kampion për herë të parë në histori të klubit.

/GazetaOLLE/

 

Related posts

Angjushev: Shumë vende u bënë anëtarë të BE-së kur nuk ishin më të mira se Maqedonia

Xh M

Rruga VK “Novo sellë” e mbyllur për shkak të fatkeqësisë në trafik

Xh M

Mjeku i njohur tetovar, Skender Saidi krah Bilall Kasamit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More