Agjencia Zhurnal.mk.

Vuçiq në orën 20:00 në konferncë për media për grupin terrorist që sulmoi Kosovën

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vucic, do të mbajë konferencë për media në orën 20:00 e ku do të flasë për grupin terrorist që ka sulmuar sot Kosovën, duke lënë të vdekur një polic dhe duke palgosur dy të tjerë.

Më herët ishte anuluar konferenca për media e drejtorit të të ashtuquajturës “Zyra për Kosovën” në Qeverinë serbe e paralajmëruar në orën 14:00.

Related posts

Shoqatat ”Jehona e Malësisë” dhe ”Malësia e Madhe” ju bëjnë thirrje shqiptarëve të diasporës që të regjistrohen

Xh M

Thellimi i reformave në të gjitha fushat, nxit zhvillimin ekonomik

Xh M

Putin: Po kandidoj sërish për president të Rusisë

Xh M