Agjencia Zhurnal.mk.

Vuante nga epilepsia, identifikohet viktima që u mbyt në Durrës

Një trup i pajetë është nxjerrë ditën e sotme nga deti në Durrës.

Policia ka informuar së fundmi se viktima është 62-vjeçari me iniciale V.B banues në Durrës, i cili vuante nga sëmundja e epilepsisë.

Nga veprimet e kryera nuk u konstatuan shenja dhune apo dëmtime të tjera dhe dyshohet se ka ndërruar jetë si pasojë e mbytjes në det.

Viktima mbante veshur një xhaketë ngjyrë kafe, pantallona ngjyrë kafe, atlete ngjyrë blu, trup i shëndoshë, i thinjur dhe me flokë pjesërisht të rëna.

Related posts

Shqipëria miraton marrëveshjet për Ballkanin Perëndimor/ Hyn në fuqi identifikimi elektronik në dogana dhe tregu i lirë i punës

D V

Motorri aksidenton 55-vjeçaren në Berat, drejtuesit largohet nga vendngjarja

Xh M

Babë e bir nga Shqipëria vrasin një 24-vjeçar në Belgjikë

Xh M

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More